Řada krmiv PRO PLAN® pro kočky

Řada krmiv PRO PLAN® pro kočky Řada vynikajících krmiv pro kočky různých věkových kategorií: koťata, dospělé i starší kočky.

KRMIVA PRO PLAN

Základem každé receptury je kompletní a vyvážená směs všech základních živin pro udržení dobrého zdraví. Krmiva PRO PLAN® jsou vyráběna z pečlivě vybraných, vysoce stravitelných surovin nejvyšší kvality.

Zjistěte více informací o specifických komplexech živin OPTISTART®, OPTIRENAL® a LONGEVIS®.

image 1

POUŠTĚT NEBO NEPOUŠTĚT KOČKU VEN?

Většina majitelů své kočky pouští ven. Stále častější je ale chov koček pouze v bytě nebo v domě.

PROČ MOJE KOČKA TOLIK SPÍ?

Kočky denně prospí v průměru 13 až 16 hodin. I když to záleží na věku a osobnosti kočky, jedná se přibližně o dvojnásobek času, který potřebuje ke spánku člověk. Proč tedy kočky potřebují tolik spát?

JAK SI VYBRAT TU SPRÁVNOU KOČKU?

Tím, že jste se rozhodli vzít si domů novou kočku, jste učinili významný a vzrušující krok! Ať už si pořizujete kočku poprvé nebo jste zkušení chovatelé, měli byste si vybrat kočku, která se k vám bude hodit.

image 1

KOŽNÍ PROBLÉMY U KOČEK

Kočky trpí kožními problémy velmi často. Vyvolávají je paraziti, alergie, bakteriální nebo kvasinkové infekce, nádory a systémová onemocnění.

JAK ZAČLENIT NOVOU KOČKU MEZI OSTATNÍ ZVÍŘATA V DOMÁCNOSTI

Rozhodli jste vzít si domů novou kočku nebo kotě? Máte již doma nějaká další zvířata? Je načase uvažovat o tom, jak kočku či kotě co nejlépe začlenit mezi ostatní zvířata. Cílem je zmírnit stres, který změna představuje pro nové zvíře i zvířata, která již v domácnosti žijí.

PAMLSKY PRO KOČKY

Pamlsek! Už slovo samotné evokuje představu zakázaného ovoce. Jak to udělat, abychom našim domácím mazlíčkům dělali radost odpovědně a zdravým způsobem? Podstata podávání pamlsků spočívá v tom, že chceme zvíře za něco odměnit.