PRO PLAN® špičková výživa pro dlouhý a zdravý život Vaší kočky

Krmiva PRO PLAN® poskytují kočkám špičkovou výživu společně s vědecky prokazatelnými zdravotními přínosy.

Základem každé receptury je kompletní a vyvážená směs všech základních živin pro udržení dobrého zdraví. Krmiva PRO PLAN® jsou vyráběna z pečlivě vybraných, vysoce stravitelných surovin nejvyšší kvality.

Receptury PRO PLAN® jsou navrženy na základě vynikajících odborných znalostí a zkušeností tak, aby dlouhodobě pozitivně ovlivňovaly zdraví vaší kočky. Náš tým 350 veterinářů a odborníků na výživu prokázal, že konkrétní kombinace surovin mohou ovlivnit dlouhodobé zdraví koček. Díky těmto komplexům živin, jako je např. OPTIRENAL®, se krmiva PRO PLAN® drží v popředí v oblasti výživy koček.

Zjistěte více informací o specifických komplexech živin OPTISTART®, OPTIRENAL® a LONGEVIS®.

Pro koťata

Krmivo PRO PLAN® s komplexem živin OPTISTART® prokazatelně posiluje přirozenou obranyschopnost koťat.

OPTISTART® prokazatelně posiluje zdraví trávicího traktu a snižuje riziko onemocnění koťat – především díky obsahu mleziva, které upravuje rovnováhu střevní mikroflóry a posiluje imunitní systém.

OPTISTART® je součástí receptury PRO PLAN JUNIOR, kompletního a vyváženého krmiva, které podporuje zdravý vývoj koťat ve věku od 6 týdnů do 1 roku.

optistart

Pro dospělé kočky

Krmivo PRO PLAN® s komplexem živin OPTIRENAL® prokazatelně podporuje zdravou funkci ledvin.

OPTIRENAL® je jedinečný komplex živin, který podporuje zdravou funkci ledvin. OPTIRENAL® byl vyvinut na základě vědeckých výzkumů a obsahuje specifickou kombinaci živin včetně aminokyselin, esenciálních mastných kyselin a antioxidantu.

OPTIRENAL® je součástí vybraných receptur z řady kompletních krmiv PRO PLAN® pro kočky, které byly vytvořeny pro pokrytí specifických potřeb dospělých koček, kastrovaných/sterilizovaných koček, koček s citlivým zažíváním a koček chovaných převážně v bytě:

ADULT – jedinečná výživa pro udržení zdraví dospělých koček.

STERILISED - receptura pro kastrované/sterilizované kočky s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku. Udržuje optimální pH moči.

DELICATE – specializovaná receptura pro dospělé kočky s citlivým zažíváním nebo pro mlsné kočky.

HOUSECAT - Jedinečná receptura pro udržení zdraví dospělých koček chovaných v bytě, s optimálním obsahem energie a schopností regulovat tvorbu smotků chlupů v žaludku.

Pro starší kočky

Krmivo PRO PLAN® s komplexem živin LONGEVIS® prokazatelně podporuje životně důležité funkce koček starších 7 let. Obsahuje LONGEVIS®, jedinečný komplex živin jako jsou antioxidanty, omega 3 a 6 mastné kyseliny a prebiotika. Longevis prokazatelně* prodlužuje zdravý život a zlepšuje jeho kvalitu u koček ve věku 7 a více let.

*Do studie bylo zahrnuto 90 koček ve věku 7 až 17 let. Zjištění jsou založena na srovnání koček krmených výhradně krmivem s obsahem LONGEVIS® a koček krmených kontrolní stravou. Chráněno evropským patentem EP1637041B1.

LONGEVIS® je součástí unikátní receptury PRO PLAN ADULT 7+, která podporuje životně důležité funkce u koček starších 7 let.

PROBLEMATIKA VÝŽIVY KOČEK: CO BYSTE MĚLI VĚDĚT