100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Vyzkoušejte novou recepturu OPTIDIGEST s jehněčím

V ČEM SE ODLIŠUJEME

Jsme přesvědčeni, že pokud jde o péči o vašeho psa, záleží na každém detailu. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva Purina® PRO PLAN® tou nejvyšší prioritou, o níž nelze smlouvat.

PŘIVÍTÁNÍ VAŠEHO ŠTĚNĚTE

Ten okamžik konečně nastal. Přinášíte domů své nové štěně. Přejete si, aby prožívalo báječný život od samého začátku, a my vám v tom pomůžeme.

KONTROLA ZDRAVÍ VAŠEHO ŠTĚNĚTE

Je třeba, abyste se svým štěnětem pravidelně navštěvovali veterinárního lékaře kvůli odčervení a očkování. Dbejte o zdraví svého štěněte – všímejte si, jak se chová a jakou má náladu.

NAJDĚTE PRO SVÉHO MAZLÍČKA VHODNÉ KRMIVO

Sortiment krmiv Purina® PRO PLAN® je založen na konceptu OPTINUTRITION. Jednotlivé výrobky a receptury nabízí různé výhody, které budou vyhovovat právě vašemu psovi.

NUTRIČNÍ POTŘEBY VAŠEHO MAZLÍČKA
Základem všeho je zdravé trávení. U štěňat je třeba, aby se zdravé trávení vyvinulo co nejdříve. Jen tak získají dostatek živin, aby z nich mohli vyrůst velcí a zdraví psi.

VÝCVIK VAŠEHO ŠTĚNĚTE

Vhodný způsob výcviku je základním předpokladem pro vychování poslušného a přátelského štěněte. Uvádíme jen několik způsobů, jak si můžete výcvik co nejlépe užít vy i vaše štěně.

PÉČE O JEHO CITLIVÉ TRÁVENÍ

Má váš pes dobré trávení? Je při jídle spokojený? Prospívá, roste a užívá si naplno radostí života? Každý pes je jiný a mnoho z nich trápí citlivé trávení.