Dopřejte mu aktivní život co nejdéle! Krmiva Pro Plan OPTIAGE pro starší psy obsahují unikátní směs živin, která prokazatelné pomáhá zlepšovat funkce mozku a zvyšovat úroveň aktivity, pozornost a zájem o hru u stárnoucích psů.

PRO PLAN® OPTINUTRITION

Řada superprémiových krmiv s dlouhodobými zdravotními benefity pro vašeho psa. Dopřejte jim báječný život!

PŘIVÍTÁNÍ VAŠEHO ŠTĚNĚTE

Ten okamžik konečně nastal. Přinášíte domů své nové štěně. Přejete si, aby prožívalo báječný život od samého začátku, a my vám v tom pomůžeme.

KONTROLA ZDRAVÍ VAŠEHO ŠTĚNĚTE

Je třeba, abyste se svým štěnětem pravidelně navštěvovali veterinárního lékaře kvůli odčervení a očkování. Dbejte o zdraví svého štěněte – všímejte si, jak se chová a jakou má náladu.

NAJDĚTE PRO SVÉHO MAZLÍČKA VHODNÉ KRMIVO

Sortiment krmiv Purina® PRO PLAN® je založen na konceptu OPTINUTRITION. Jednotlivé výrobky a receptury nabízí různé výhody, které budou vyhovovat právě vašemu psovi.

NUTRIČNÍ POTŘEBY VAŠEHO MAZLÍČKA
Základem všeho je zdravé trávení. U štěňat je třeba, aby se zdravé trávení vyvinulo co nejdříve. Jen tak získají dostatek živin, aby z nich mohli vyrůst velcí a zdraví psi.

VÝCVIK VAŠEHO ŠTĚNĚTE

Vhodný způsob výcviku je základním předpokladem pro vychování poslušného a přátelského štěněte. Uvádíme jen několik způsobů, jak si můžete výcvik co nejlépe užít vy i vaše štěně.

PÉČE O JEHO CITLIVÉ TRÁVENÍ

Má váš pes dobré trávení? Je při jídle spokojený? Prospívá, roste a užívá si naplno radostí života? Každý pes je jiný a mnoho z nich trápí citlivé trávení.