Naše přesvědčení

Šest přesvědčení, kterými se PURINA® PRO PLAN® odlišuje

1. Jsme přesvědčeni, že Vy hrajete klíčovou roli

Věříme, že nejvýznamnější podíl na dobré pohodě psa má starostlivá péče vnímavého majitele. Sdílení našich odborných znalostí přímo s vámi, majiteli psů, je nejlepším způsobem, jak můžeme vašemu psovi pomoci.


2. Věříme v posouvání hranic

Neustále hledáme nové a průkopnické způsoby, jak bychom mohli vám a vašim psům pomoci. „Dost dobré“ pro nás není dost dobré. To je také důvod, proč považujeme evropské regulační standardy pro krmiva pro domácí mazlíčky jen za výchozí bod. Tyto standardy nejen plníme, ale jdeme i nad jejich rámec.


3. Věříme, že znáte svého psa lépe než kdokoliv jiný

Vy znáte svého psa nejlépe. To je důvod, proč se při provádění rozsáhlých spotřebitelských průzkumů obracíme na majitele, jako jste vy. Jeden z těchto průzkumů ukázal, že zdravé trávení je jedním z hlavních zdravotních problémů, se kterými majitelé potřebují u svých psů pomoci. Tento poznatek nás vedl k vyvinutí receptur s OPTIDIGEST.


4. Věříme ve funkční inovace

Všechny naše poznatky z výzkumu a vývoje využíváme při výrobě krmiv, která poskytují vědecky ověřený přínos pro zdraví psů. Všechny složky obsažené v našich produktech mají své opodstatnění, nic nepřidáváme bezdůvodně, proto např. nepoužíváme barviva.


5. Věříme, že má smysl Vás podporovat po celý život vašeho psa

Jako majitelé a milovníci psů známe ten celoživotní smysl pro odpovědnost, který přichází s vlastnictvím psa. To je důvod, proč jsme tu pro Vás a vašeho psa s produkty a další podporou šitou na míru pro různé životní fáze vašeho psa.


6. Jsme přesvědčeni, že výživa je jen začátek

Výživa je jen začátek, pokud jde o to vytvořit vašemu psovi báječné životní podmínky. Například správný výcvik je nezbytný, pokud chcete mít možnost brát psa s sebou a sdílet s ním více ze svého života. A proto v současné době investujeme do podpory majitelů i v jiných oblastech než je výživa, například péče o štěňata.

V čem se odlišujeme?

PODOBNÉ PRODUKTY


PURINA® PRO PLAN® Medium Puppy Optiderma pro citlivou kůži

Kompletní krmivo pro štěňata středních plemen s citlivou kůží. Také vhodné pro březí/kojící feny.

PRO PLAN® MEDIUM ADULT Sensitive Skin s OPTIDERMA

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivou kůží