Dopřejte vašemu novému štěněti báječný start do života

Ten okamžik konečně nastal. Přinášíte domů své nové štěně. Přejete si, aby prožívalo báječný život od samého začátku, a my vám v tom pomůžeme.

Purina® PRO PLAN®, díky využití vědeckých poznatků, pomáhá majitelům poskytovat psům optimální výživu v různých fázích jejich vývoje. Je základem optimálního zdraví a startovním čárou vašeho štěněte do života.

Purina® PRO PLAN® je vlastníkem unikátního vědeckého odkazu. Jse součástí společnosti Purina®, která je více než 85 let průkopníkem ve výživě psů. Tým Purina® zahrnuje odborníky na výživu, vědecké pracovníky, veterinární lékaře a specialisty v oboru chování zvířat, kteří se zasloužili o mnoho převratných objevů v oblasti zdraví a výživy psů. Chtěli bychom Vám pomoci porozumět tomu, jak správně krmit vaše nové štěně a jak posílit jeho zdraví prostřednictvím výživy.

Věříme, že nejvýznamnější podíl na zdraví a dobré pohodě psa má starostlivá péče vnímavého majitele. Sdílení našich odborných znalostí přímo s vámi, majiteli psů, je nejlepším způsobem, jak můžeme vašemu psovi pomoci. Jako majitelé psů známe ten celoživotní smysl pro odpovědnost, který přichází s vlastnictvím psa. Jsme tu pro Vás a vašeho psa s produkty a další podporou šitou na míru pro různé životní fáze vašeho psa.

Seznamování štěněte se světem

PODOBNÉ PRODUKTY


PURINA® PRO PLAN® LARGE PUPPY ROBUST OPTISTART®

Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen robustního typu. Také vhodné pro březí/kojící feny.

PURINA® PRO PLAN® Dog Large Puppy Athletic with OPTISTART®

Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen atletického typu. Také vhodné pro březí/kojící feny.